Yaşam

Bilgisayardan Masaya: Okuldan Alışveriş Yapan Her Cebine Uygun Ürün Önerileri

Okula başlama heyecanı , hem öğrenciler hem de aileler için benzersiz bir dönemi temsil ediyor. Bu yeni döneme girmek öğrenciler için yeni bir maceraya adım atmak anlamına gelirken, aileler için de çocuklarının ihtiyaçlarına uygun ekipmanlarla donatılmış olmanın değerini vurguluyor.

Bir öğrencinin okul hayatına başlarken ihtiyaç duyduğu çalışmalar, onun eğitimini desteklemek açısından oldukça değerlidir. Bu niyetle yeni eğitim dönemine başlayacak öğrencilerimiz için en uygun iş tekliflerini bir araya getirdik.

Ürün seçerken her ürün için uygun fiyatlıdan yüksek performansa kadar her cebe uygun seçimler yapmaya çalıştık. Eksiklerinizi tamamlamanız, doğru alışveriş yapmanız için faydalı bir liste olmasını dileriz, şimdiden bol şanslar!

dizüstü bilgisayarlar

Lenovo Ideapad 3 11,6 inç Chrome OS bilgisayar

Lenovo Ideapad 3, 11,6 inçlik ekranıyla hem kompakt hem de yüksek performanslı bir deneyim sunuyor. Chrome işletim sistemi Hızıyla birleşen bu model, bütçe dostu fiyatıyla da etkileyici bir fiyat-performans oranına sahip. Çalışmayı yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Asus X515EA-BQ2293W 15,6 inç bilgisayar

Asus X515EA-BQ2293W, 15,6 inç geniş ekranla Öğrencilerin ve eğitmenlerin ihtiyaçlarını karşılar. Sunum hazırlamaktan ders notları almaya kadar bu bilgisayar, eğitimde mükemmelliği hedefleyenler için ideal bir araçtır. Asus’un sağlam yapısı sayesinde uzun ders saatlerinde güvenli performans sunar. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Huawei MateBook D14 14 inç bilgisayar

Huawei MateBook D14, 14 inçlik ekranıyla öğrencilerin ders notlarını, görsellerini ve projelerini net bir şekilde görmelerine olanak tanıyor. Her ders, sunum ve ödev Kursu mükemmel bir şekilde tamamlamak isteyen öğrenciler için ideal bir yardımcıdır. Hafif tasarımıyla çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz MateBook D14, uzun pil ömrüyle sizi ders ortasında şarj etme derdinden kurtarıyor. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

HP Victus 16-R0020NT 16,1 inç bilgisayar

HP Victus 16-R0020NT, 16 inç geniş ekranıyla öğrencilere ders materyallerini en ince ayrıntısına kadar keskin ayrıntılarla sunuyor. İster bir araştırma makalesi yazıyor olun ister karmaşık bir grafik tasarım oluşturuyor olun; Bu bilgisayar öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her türlü görev için tam bir destekçidir. Ayrıca oynamak isteyenler Aynı zamanda çok keyifli olacaktır. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

HP Victus Oyun bilgisayarı

HP Victus Oyun Dizüstü Bilgisayarı yalnızca oyunlar için değil aynı zamanda öğrenci projeleri için de mükemmel performans sunar. Güçlü grafik kartı ve hızlı işlemcisi sayesinde, Grafik tasarımdan resim düzenlemeye kadar birçok görevi hızlı bir şekilde yerine getirir. Aynı zamanda uzun okul günlerinde veya ders çalışma saatlerinde her zaman yüksek performanslı bir deneyim sunarak öğrencilerin en yakın arkadaşı olur. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

tabletler

Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32 GB tablet

Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32 GB hafızası ile öğrencilere ders notlarını, e-kitapları ve eğitim materyallerini saklama imkanı sunmaktadır. Hafif ve taşınabilir yapısı sayesinde okulda, kütüphanede veya evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir araçtır. Canlı ekranı, interaktif eğitim uygulamaları ve görselleri ile öğrenmeyi daha ilgi çekici hale getirerek öğrenciler için eğitime yeni bir boyut kazandırıyor. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Honor Pad X9 tablet

Onur Pad X9, Dolby Atmos destekleniyor Hoparlörleri ile ders görsellerini ve eğitim içeriklerini sadece görsel olarak değil ses kalitesiyle de üst düzeyde öğrencilere sunar. İnce metalik tasarımı yalnızca estetik bir çekicilik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda dayanıklılığı ve hafifliği birleştirerek onu hareket halindeki öğrenciler için ideal kılıyor. Ayrıca özelleştirilmiş eğitim uygulamaları ve çoklu pencere özelliği sayesinde birden fazla görevi aynı anda yürütme yeteneği, öğrencilere eşsiz bir verimlilik sağlıyor. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Apple iPad 9. nesil 64 GB tablet

Apple iPad 9. Nesil, A13 Biyonik çip Sınıf içi ve sınıf dışı tüm öğrenci etkinlikleri için hızlı ve akıcı bir deneyim sunar. Apple Pencil yuvası, not almaktan çizim yapmaya kadar geniş bir yaratıcılık yelpazesinin önünü açıyor, böylece öğrenciler fikirlerini doğrudan ekrana kolayca aktarabiliyor. 64GB bellek, e-kitaplardan projelere ve sunumlara kadar tüm değerli belgelerin aslına uygun olmasını sağlarken Retina ekran, araçları net ve net bir biçimde göstererek öğrenme deneyimini zenginleştirir. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Apple iPad Air 5. nesil tablet

Apple iPad Air 5. Nesil, 10,9 inç Sıvı Retina ekranlı Öğrencilere kristal netliğinde görseller sağlar, böylece grafiklerden video derslere kadar her şey zengin ayrıntılarla öne çıkar. iPadOS’in sunduğu güçlü özellikler sayesinde birden fazla görev ve sürükleyici uygulamalar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. USB-C portu sayesinde hızlı bilgi aktarımı ve şarj imkanı sunan bu model, 64GB depolama kapasitesiyle projelerinizi, notlarınızı ve sunumlarınızı rahatlıkla saklamanıza olanak tanıyor. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

çocuklar için akıllı saatler

Avis Smart Q19 Lbs konumlu akıllı çocuk takip saati

Avis Smart Q19 lbs Konumlandırılmış Akıllı Çocuk Takip Saati, ebeveynlerin çocuklarının nerede olduğunu anında bilmesini sağlayarak güvenlik endişelerinizi en aza indirir. Çocuğunuz okulda, parkta veya arkadaşlarıyla birlikteyken bile gerçek zamanlı konum bilgisi sağlar. Ayrıca ergonomik tasarımı ve çocuk dostu arayüzü ile çocuklarınızın keyifle kullanabileceği bir aksesuar haline geliyor. Onlar özgürlüğün tadını güvenle çıkarırken siz de onların her adımını rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Uzun görüşlü konuşma özelliğine ve GPS konum takibine sahip akıllı çocuk saati

Uz Akıllı Çocuk Saati, GPS konum takibi ile Çocuğunuzun nerede olduğunu her zaman hızlı ve doğru bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Ama bu sadece başlangıç; Entegre görüntüleme özelliği sayesinde çocuğunuzla istediğiniz an yüz yüze bağlantı kurabilir ve onun güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Saatin çocuk dostu arayüzü onların rahatça kullanmalarına olanak sağlarken, sağlam yapısı da onların aktif yaşamlarına ayak uyduruyor. Artık çocuğunuz özgürce keşfederken size gönül rahatlığı veren teknolojiye sahipsiniz. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

General Mobile Buddy akıllı çocuk saati

General Mobile Buddy Akıllı Çocuk Saati, Modern ebeveynler için tasarlandı Bir güvenlik ve iletişim aracıdır. Gelişmiş konum takip özelliği ile çocuğunuzun nerede olduğunu anında öğrenebilir, dünyayı gönül rahatlığıyla keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Yerleşik görüntüleme ve sesli arama işlevleri, sizinle çocuğunuz arasında her zaman bir iletişim köprüsü kurar. Saatin kullanıcı dostu arayüzü ve güçlü yapısı, çocuklarınıza hem günlük maceralarında hem de özel anlarında eşlik etmesini sağlıyor. General Mobile Buddy aile bağlarınızı güçlendirirken güvenliği de ön plandadır. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

TCL mt42 Akıllı çocuk saati

TCL MT42 Akıllı Çocuk Saati, çocuğunuzun güvenliği ebeveynlerin iç rahatlığı ön planda tutularak tasarlanmıştır. Gerçek zamanlı konum bilgisi ile çocuğunuzun nerede olduğunu her zaman bilirken, entegre sesli arama özelliği sayesinde onunla anında iletişime geçebilirsiniz. Güçlü yapısı çocukların enerjik yaşamlarına kolaylıkla uyum sağlarken, kullanıcı dostu arayüzü çocukların saati bağımsız olarak kullanmalarına olanak sağlıyor. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çantalar

HP Su Geçirmez Sırt Çantası

Yüksek kaliteyi uygun fiyata sunacak klasik bir sırt çantasına ihtiyacınız varsa HP’nin bu modelini değerlendirebilirsiniz. Suya dayanıklı ve kaliteli malzemesi, sade ve şık tasarımıyla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir çanta satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

VEGMANN VGM-030 Sırt Çantası

Geniş ve bölmeli iç tasarımı sayesinde tüm eşyalarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir çanta arıyorsanız su geçirmez, terletmez arka kumaşa sahip olan ve tüm eşyalarınız için özel bölmeler sunan bu çantayı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. buraya tıklayarak eşyalarınızı alabilirsiniz.

‎YAMTION Sırt Çantası

Biraz daha fazla para harcayıp uzun yıllar kullanabileceğiniz daha donanımlı bir çanta almak istiyorsanız birçok iç bölmesiyle rahatlıkla kullanabileceğiniz, USB ve kulaklık girişli bu çantayı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Yüksek malzeme kalitesine buradan ulaşabilirsiniz.

masalar

Bofigo 60×120 cm 2 raflı çalışma masası

Bofigo’nun 60×120 cm ölçülerinde 2 raf Çalışma masası öğrencilere eksiksiz bir çalışma alanı sunar. Geniş masa yüzeyi, kitaplardan bilgisayarlara kadar tüm çalışma malzemelerinize kolaylıkla sığarken, iki farklı raf, ders malzemelerinizi ve kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza olanak tanır. Çağdaş tasarımı ve işlevselliğiyle öğrenme ve yaratıcılık için ilham verici bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Seramik 60 x 160 cm çalışma masası

Seramik 60 x 160 cm çalışma masası, geniş yüzey Öğrencilere ödev, proje ve ders çalışmalarını rahatlıkla gerçekleştirebilecekleri geniş bir alan sunmaktadır. Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren tasarımı, her türlü çalışma odasına veya öğrenci odasına rahatlıkla uyum sağlıyor. Minimalist çizgileri sayesinde uzun yıllar size eşlik edecek meslektaşınız olmaya aday. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Nesse Shop oyuncu masası

Nesse Oyun Masası gerçek bir Oyun deneyimi arayan kullanıcılara adanmıştır. 120 x 60 cm ölçülerinde geniş masa yüzeyine sahip olan bu masa, çift katlı tablasıyla ekstra depolama ve kullanım alanı sunuyor. Oyun sırasında en değerli eşyalarınızı rahatça yerleştirebilmeniz için bardaklık, kulaklık alanı, klavye yeri gibi özel tasarım detaylarına sahipken; Kablo kanalı ile kablolarınızı sistemli bir şekilde muhafaza edebilir, kasa havalandırma gözenekleri sayesinde bilgisayarınızın maksimum performansını koruyabilirsiniz. 85 cm yüksekliğindeki masa, 12 cm raf alanıyla ekstra ekipmanlarınız ve oyun aksesuarlarınız için mükemmel bir alan sağlıyor. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Rani HA115 çekmeceli ve kitaplıklı çalışma masası

Rani HA115 hem öğrenciler hem de profesyonel ofis çalışanları için mükemmel bir çalışma alanı sunuyor. Çekmeceli ve kitaplıklı tasarım Bu sayede tüm ders ve çalışma materyallerinizi düzenli bir şekilde saklayabilir ve bunlara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Geniş masa yüzeyi, bilgisayarınızdan defterlerinize kadar tüm eşyalarınız için yeterli alan sunarken, ergonomik tasarımı sayesinde saatlerce konforlu bir çalışma deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

çalışma sandalyeleri

Arji çalışma koltuğu

Arji Masa Sandalyesi, çağdaş ofis ve çalışma alanlarının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılıyor. 360 derece dönme hareketi sayesinde maksimum hareket özgürlüğü sunar. 50mm çapındaki tekerlekleri hem yumuşak hem de sert zeminlerde rahatlıkla hareket etmenizi sağlar ve her bir tekerlek 360 derece dönebilme kapasitesine sahiptir. Ayak ve sırt bölgesinde kullanılan sağlam plastik malzeme sandalyeye uzun ömürlülük katarken, ayarlanabilir baş desteği ile konforunuzu kişiselleştirebilirsiniz. ‘hava dosyası’ Kumaşı sayesinde vücudunuz sürekli nefes alır, bu da uzun çalışma saatlerinde bile rahat etmenizi sağlar. Arji Çalışma Koltuğu işlevsellik ve konforu estetik tasarımla birleştiriyor. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Seduna Blade Mood Fab oyun koltuğu

Seduna Blade Mood Fab Oyun Koltuğu, Oyuncular için estetiği ve işlevselliği mükemmel bir şekilde birleştirir. Uzun AR-GE çalışmalarının ürünü olan bu sandalye sadece performans olarak değil şıklık olarak da sizi tatmin edecek. Metal konstrüksiyon çerçevesi ve poliüretan köpük yapısı size uzun yıllar dayanıklılık garanti ederken, kaplamalı yüzeylerdeki yumuşak süngerler ekstra konfor sağlar. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Xdrive 15’li profesyonel oyun koltuğu

Xdrive 15’li Profesyonel Oyun Koltuğu , üstün oyun deneyimi için tasarlandı. Uzun oyun seanslarında bile sizi destekleyen ergonomik yapısı, vücudunuzun doğal kıvrımlarına mükemmel uyum sağlar. Oyun departmanındaki uzun süreli araştırma ve deneyimlere dayanarak, optimum performans ve konfor için özel olarak üretilmiştir. Güçlü çerçeve yapısı ve kaliteli döşemesi ile uzun yıllar dayanıklılığı garanti eder. Detaylarda gizli olan özellikleriyle sizi şaşırtacak; Özel ayarlanabilir özellikleri sayesinde bireysel konforunuzu en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Klavye – Fare setleri

Logitech MK220 Kablosuz klavye ve fare seti

Logitech MK220 Kablosuz Klavye ve Fare Seti, masaüstü deneyiminizi kablosuz özgürlükle birleştiriyor! Ultra ince tasarımıyla minimalizmi benimseyenler için ideal bir seçim olan bu set, size rahat bir yazma ve tıklama deneyimi sunuyor. Logitech’in güvendiği kablosuz teknoloji, karışık kabloları ortadan kaldırırken kesintisiz ve güvenilir bir bağlantı sağlar. Hem klavye hem de fare, güç verimliliği sayesinde uzun pil ömrü sunuyor. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Logitech MK295 Kablosuz klavye ve fare seti

Logitech MK295 Kablosuz Klavye ve Fare Seti, gelişmiş kablosuz teknolojisiyle masaüstü deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Sessiz tuş vuruşları ve tıklamalarla çalışma ortamınızdaki gürültüyü en aza indiren bu kit, verimliliğinizi artırır. Sağlam yapısı ve şık tasarımıyla her masaüstünde yeri olan MK295, güç verimliliği sayesinde sizi pil değiştirme endişesinden kurtarıyor. Logitech kalitesiyle tasarlanan bu kablosuz klavye ve fare seti, hem iş hem de oyun için kusursuz ve sağlam bir deneyim sağlar. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Logitech MK345 Kablosuz Türkçe klavye ve fare seti

Logitech MK345 Kablosuz Türkçe Klavye ve Mouse Seti, konfor ve teknolojinin benzersiz bir kombinasyonunu sunuyor. Geniş bilek desteğine sahip klavye tasarımı, uzun çalışma saatlerinde dahi konforlu bir kullanım deneyimi sağlıyor. Mouse’un ergonomik yapısı elinizin doğal şekliyle uyum içinde olup tüm görevlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır. Kablosuz teknoloji ile masaüstü karmaşıklığını ortadan kaldırırken Türkçe karakter takviyesi sayesinde yazımızda herhangi bir eksiklik yaşamayacaksınız. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

MSI Vigor GK30 Combo TR klavye ve fare seti

Mekanik his GK30 klavye, hızlı reaksiyon süresi ve güçlü tuş yapısıyla dikkat çekerken, RGB aydınlatma seçenekleriyle de oyun deneyiminizi renklendiriyor. Farenin yüksek DPI ayarlanabilirliği, her türlü oyun senaryosunda sizi en doğru hedeflere yönlendirir. Türkçe karakter desteği sayesinde oyun içi iletişimden günlük yazma ihtiyaçlarınıza kadar her alanda tam performans alabilirsiniz. MSI’ın üstün teknolojisiyle hazırlanan bu set, oyun severlere profesyonel bir deneyim vadediyor. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Taşınabilir anılar

Kingston DataTraveler Exodia M 32GB USB bellek

Kompakt tasarımı sayesinde yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu USB hafıza çubuğu, 32GB’lık büyük kapasiteye sahip Tüm evraklarınız, fotoğraflarınız ve resimleriniz için bol miktarda alan sunar. Kingston kalitesiyle üretilen bu bellek, yüksek hızlı veri aktarımı ve dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sandisk Cruzer Blade 32 GB USB bellek

Sandisk Cruzer Blade 32 GB USB Bellek, kompakt yapısıyla geniş veri depolama kapasitesi sunar. 32GB geniş depolama alanıyla fotoğraflarınızı, görsellerinizi ve Önemli belgelerinizi kolaylıkla saklayabilirsiniz ve yanınızda taşıyabilirsiniz. Hafif ve şık tasarımıyla cebinize veya çantanıza kolaylıkla sığar. Ürünü daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kingston 64GB Usb3.2 Gen 1 USB çubuğu

Kingston belleğine sahip 64 GB geniş depolama alanıyla büyük belgelerinizi, görsellerinizi ve projelerinizi güvende tutabilirsiniz. USB 3.2 Gen 1 Teknolojisi sayesinde ultra yüksek veri aktarım hızlarına erişebilirsiniz. Klasik USB versiyonlarına göre çok daha hızlı veri aktarımı sunan bu bellek, zamandan tasarruf etmenizi ve verimliliğinizi artırmanızı sağlar. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

SanDisk Ultra Çift Sürücülü Tip-C 128 GB USB bellek

SanDisk Ultra Çift Sürücülü Tip-C 128 GB USB Bellek hem klasik USB kontakları hem de yeni nesil Type-C portları için harika bir çözüm sunuyor! Bu çift taraflı sürücü ile 128 GB’lık geniş bir depolama kapasitesine sahip olabilir ve belgelerinizi, medya içeriğinizi ve diğer verilerinizi hızlı bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Termoslar

LED Sıcaklık Göstergeli Daphnela Akıllı Vakum Yalıtımlı Termos

Daphnela 500ML kapasiteye sahiptir, LED Sıcaklık Göstergeli Akıllı Vakum Yalıtımlı Termos, sıcak veya soğuk içeceklerinizi ideal sıcaklıkta tutmanın yanı sıra, içindekilerin sıcaklığını gösteren LED ekrana da sahiptir. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Stanley Klasik Tetiklemeli Termos

Stanley, klasik tasarımı çağdaş teknolojiyle birleştirerek Tetiklemeli Termos Bardak Sizi bir araya getiriyor. 0,59 Lt kapasitesiyle ideal boyuttaki bu termos bardak, özellikle hareket halindeyken sıcak veya soğuk içeceklerinizi taze tutmak için mükemmel. Benzersiz ‘Trigger-Action’ tasarımı sayesinde tek elle kolay kullanım sağlar, böylece diğer elinizi serbest bırakır. Stanley’nin yıllardır güvendiği izolasyon teknolojisi ile içeceğiniz saatlerce ilk sıcaklığında kalır. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Stanley The IceFlow™ Flip Straw termos

Stanley, yüksek performanslı termos teknolojisini çağdaş ve işlevsel bir tasarımla birleştiriyor. IceFlow™ Flip Pipet Termosu bunu sunuyor. 0,89L kapasitesi, tüm gün süren maceralarınız için ideal boyutu taşımanıza olanak tanır. Benzersiz Flip Straw tasarımı sayesinde tek elle rahatça içecek almanızı sağlar, böylece içeceklerinizi hareket halindeyken bile rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

#işbirliği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort